Şekiller ve Renkler - çocuklar için çocuk oyunları

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 37 MB
  • Version 2.15
  • Dil Türkçe
  • Firma Bimi Boo Kids
Şekiller ve Renkler mobil uygulamasını Android cep telefonunuza çocuklarınız için indirebilirsiniz.

Şekiller ve Renkler mobil uygulaması 2-4 yaş arası kreş ve anaokulu çocukları için eğitici bir oyun olarak geliştirilmiştir. Uygulamamız, çocukların oynayarak öğrenmesine olanak veren 15 öğretici aktivite içerir. Bu bebek oyunları, erkeklerin ve kızların mantığını, hafızasını, görsel algısını, ince kas becerilerini eğlenceli bir şekilde geliştirmesine olanak verir. Çocuklar eğlenceli yapbozlar ve meydan okumalar şeklinde farklı öğrenme aktiviteleriyle karşılaşacaklardır.

Oyunu Android  cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek çocuklarınızın oynamasına izin verebilirsiniz. İki yaşındaki çocuklar; eşyaları renklerine göre doğru yatağa koyacaklar. Dikkati ve ince kas becerilerini geliştiren çocuklar için eğitici oyunlar içerisinde bu görevleri yerine getirecekler. Ana okulu öncesi çocuklarına boyutları anlamaları için ücretsiz 2 yaşındakiler için ücretsiz olarak eşyaları boyutlarına göre kaselere yerleştirecekler bu da görsel algı ve dikkat becerilerini geliştirecektir. 

Yine iki yaşındaki çocukların şekilleri öğrenmesi için yamaları şekillerine göre doğru yerlere yerleştirerek koltuğu tamir etme görevi vardır. Bunların yanı sıra 3 ve 4 yaşındaki çocukların zeka düzeylerine göre bir çok oyun Şekiller ve Renkler uygulaması içerisinde yer alıyor. Sizde çocuklarınızın kişisel eğitimlerine Şekiller ve Renkler mobil uygulaması ile katkı sağlayabilirsiniz. 

Şekiller ve Renkler - çocuklar için çocuk oyunları indir